دقیق  سریع  باکیفیت
اینترنت به عنوان یکی از ابزار نوین فناوری اطلاعاتی مزایای بسیار عمده ای از نظر گردآوری اطلاعات، انجام عملیات تجاری و در نتیجه یکی از راه های پیشبرد اهداف اقتصادی را برای اغلب کشورهای توسعه یافته به ارمغان آورده است، اهمیت گسترش دسترسی کشورهای در حال توسعه به اینترنت به وسیله دولت ها و سازمان های بین المللی و صاحبنظران و کارشناسان ارتباطات و توسعه مورد تایید قرار گرفته است. توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. خرید اینترنتی علائه بر کاهش در هزینه های جاری جهت خرید حضوری، بستری راحت تر و دقیق تر و در عین حال مطمئن تر را برای حرید کالای مورد نیاز ایجاد می کند. سهولت، دقت و انتخاب هوشمندانه همراه با تدقیق و مقایسه و بررسی کامل از مزایای خرید اینترنتی می باشد. این موارد زمانی به حداکثر اعتماد خود خواهند رسید که فروشگاه اینترنتی ساخته و پرداخته شده برای نیازها و انتخاب های مشتریان خود باشد و بتواند این دو مهم را تمیزو تشخیص دهد و به بهترین نحو آن ها را هدایت و مدیریت نماید. فروشگاه اینترنتی به وب سایتی گفته می شود که تعدادی کالا یا خدمات از هر نوعی را در ویترین خود عرضه می کند. مشتریان برای استفاده از آن خدمات یا کالاها می توانند به فروشگاه سفارش بدهند؛ و حتی هزینه خدمات یا کالا را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. برای دریافت سفارش از مشتری معمولا سیستمی به نام سبد مجازی خرید وجود دارد که می توان سفارشات را در آن ثبت نمود.


شما می توانید در منزل، محل کار یا هر مکان دیگری بنشینید و به راحتی خرید اینترنتی خود را انجام دهید. همچنین می توانید به همان آسانی که محصولات را از طریق اینترنت سفارش می دهید، می توانید درخواست خرید محصولات خود را لغو کنید. البته هر فروشگاه اینترنتی ضوابط خاص خود را برای لغو سبد خرید محصولات دارد.دلایل رضایت خریداران از انجام خرید اینترنتی بسیارند، ما اینجا به چند مورد اشاره می کنیم:


• صرفه جویی در زمان خرید


• راحتی انجام خرید


• امکان جستجو و بررسی قبل از خرید


• وجود تخفیف های مناسب و محصولات با قیمت های کمتر


• تنوع بسیار زیاد برای خرید


• امکان مقایسه بین گزینه ها قبل از خرید


• امکان پرداخت در محل


گروه یاربُد با بیش از 5 سال سابقه درخشان و روشن و مستمر در فروش انواع کشمش و ارسال به سراسر میهن عزیزمان ایران را در کارنامه خود دارد. این سابقه درخشان در کنار رضایت بالای مشتریان گروه یاربُد تبلور این مهم را می دهد که ما تخصص خود را اولاً برای جلب رضایت حداکثری و دوماً سهولت خرید بهترین محصول به کار گرفته ایم و این دو آرمان اصلی این گروه می باشد. گروه یاربُد اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی کشمش در ایران است. این فروشگاه اینترنتی در کنار شهرهای مهم زراعتی کشت انگور مانند ملایر، قزوین و فارس قرار گرفته است و انگورهای مورد نیازخود را برای تبدیل به کشمش از این شهرها تأمین می کند. از بدو تأسیس این شرکت در زمینه تولید کشمش فعالیت کرده است. اما در تلاش است با امید به خدا و تلاش های شبانه روزی فعالیت های خود را افزایش دهد. ياربُد در تهران تأسیس شده است و یکی از اهداف آن اشتغال زایی است. همچنین رقابت با کشورهای خارجی در صادرات کشمش یکی دیگر از اهداف مهم باربد است. در حال حاضر بسته بندی و عرضه انواع مختلف کشمش را در سراسر کشور تحت نظارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران به عهده دارد.


فروشگاه اینترنتی یاربُد، در ۳۶۵ روز سال، ۷ روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه روز باز است و آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد. بنابراین مشتریان می توانند هر
زمانی که راحت‌تر هستند، خرید اینترنتی خود را انجام دهند.


کلام اول و آخر گروه یاربُد تنها رضایت مشتریان بوده و هست.

در زمینه تولید کشمش فعالیت کرده است